Avril Lavigne

2. ledna 2008 v 11:21 | *AvRiLuŠe*
Avril Lavigne
Celým jménem Avril Ramona Lavigne, zpěvačka, textařka, osobnost a rebelka, která se narodila 27. 9. 1984 ve znamení vah. Avril byla vždy plná energie a nikdy ji nebavilo jen nečinně posedávat ve školní lavici, chtěla být ve středu pozornosti. Vyrůstala v městečku Napanee, které leží v Kanadě a než se Avril proslavila, znal je jistě jen málokdo. Nejdůležitějšími lidmi v jejím životě jsou táta John, máma Judy, brácha Matt a sestra Michelle. Se zpěvem začala již ve svých dvou letech. Avril jako malá zpívala v kostelním sboru až do svých deseti let .Hrála country hudbu na několika festivalech. V deseti pak dostala první kytaru a ve dvanácti napsala svou první píseň. Začala to zkoušet v hudebních soutěžích a několikrát uspěla, na jednom pódiu si zazpívala dokonce i s Shaniou Twain. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem.
V 16 letech se rozhodla odstěhovat na Manhattan do New Yorku a zkusit tu štěstí. Štěstí přišlo zanedlouho. Objevil se hledač talentů "L.A" Reid a smlouva s Arista records byla na stole. Avril tedy začala na debutu pracovat. Sedla si s milovanou kytarou a psala a psala. "Kytara je jako můj terapeut," říká. Lidí kolem ní bylo spousta a všichni velmi talentovaní, ale Avril z natočených písní neměla ten správný pocit a tak jí řekli, že seženou dobré lidi, kteří jí napíší skvělé texty. A tohle Avril opravdu napružilo, vždyť chtěla dělat svoji hudbu a tu si pak podle sebe prezentovat.
Proto odjela do Los Angeles, tady potkala Clifa Magnessa .Clif měl pro Avril pochopení a do ničeho ji netlačil, chtěl, aby byla sama sebou. Uzavřela zde tedy smlouvu a natočila první album Let go! a to v roce 2002. Tohle album se stalo velmi úspěšným. Celý svět teď znal Avril Lavigne, Napanee i to jak je život komplikovaný.
Zůstala pevně nohama na zemi. Večírky, novináři, rádia, koncerty ani peníze, nic jí nezměnilo, a protože byla stále žádanou, natočila v roce 2004 svoji druhou desku Under my skin. A ta je ještě lepší, rockovější a oduševnělejší než Let go. Její dosud posledním vydaným cd je The best damn thing. Toto album je moje nejoblíbenější, protože je v něm obsažena skladba Hot
Všechny alba natočila se svoji kapelou. Tvoří ji 5 osob včetně Avril : Na bicí hraje Matt, na kytaru Devin, druhou kytaru má na starosti Craig a Charlie hraje na basovou kytaru. Její hudba jde z jejího srdce, žije hudbou a bez ní by to nestálo za nic. Chce být za každou cenu sama sebou a nikdy se nenechá navést do něčeho, co jí nesedí a to je to, co na ní obdivuji! Avril Lavigne je totiž skutečná a ještě zdaleka neřekla své poslední slovo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simona Simona | 6. ledna 2008 v 11:09 | Reagovat

je to tu celkem hezky protože si začátečník ale může se s tohoto blogu stát nějakej dobrej blog.Simišek Ahoj.

2 MartinaDiana MartinaDiana | 8. ledna 2008 v 12:21 | Reagovat

je to tu dobrý Peťo!:-)

3 MartinaDiana MartinaDiana | 8. ledna 2008 v 12:21 | Reagovat

je to tu dobrý Peťo!:-)

4 MartinaDiana MartinaDiana | 8. ledna 2008 v 12:21 | Reagovat

je to tu dobrý Peťo!:-)

5 Martiana Diana Martiana Diana | Web | 28. ledna 2008 v 18:53 | Reagovat

peti navštiv můj blog jenom klikni na web

http://hsmmati.blog.cz

tak čau

6 Veruška Veruška | 29. ledna 2008 v 14:04 | Reagovat

Zdarec lidi jak se všichni máte? okamžitě odepiště!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama